Jsme tu pro Vás

VŽDY O JEDEN KROK NAPŘED

Firma Koever CZ s.r.o. byla založena v roce 2006 jako dceřiná společnost německé společnosti Köver GmbH & Co. KG.

Od svého založení sídlí náš závod v Libčicích nad Vltavou. V malém městě v těsné blízkosti Prahy je průmyslová výroba již desítky let hlubkoko zakořeněna. Nacházíme se v areálu bývalých Šroubáren, na levém břehu řeky Vltavy. I díky této lokaci je náš provoz velmi dobře dostupný, a to jak pro návštěvu pěšky, autem či vlakem, tak samozřejmě i pro kamionovou dopravu.

V současné chvíli sestává naše výroba ze čtyř strojů na rotační tváření, dvou obráběcích CNC center, zámečnické dílny, několika skladů a především toho nejdůležitějšího - padesátky skvělých zaměstnanců.

Díky unikátní technologii rotačního tváření - tzv. sintrace - Vám můžeme nabídnout výrobu širokého spektra produktů pro mnoho různých oblastí - díly pro osobní i nákladní automobily, designové prvky, osvětlení, zdravotnické potřeby, dětské zboží, prvky pro vytápění, nádrže / nádoby pro skladování, úpravu a využívání dešťové vody, a mnoho dalšího.

Jedná se o náročný proces výroby, jehož obrovskou předností je skutečnost, že výstupem jsou jednolité díly z jediného kusu plastu, tzn. beze spár a netěsností, s rovnoměrnou sílou stěny.

Samozřejmě jsme schopni výrobky dále opracovat v souladu s požadavky zákazníka - nejčastěji se jedná o dokončovací operace typu vyvrtávání otvorů, vkládání dalších dílů (matky, pouzdra), polep (samolepky, folie, dekory, izolace) nebo také provlékání kabeláže.

Zaujala Vás naše výroba? Hledáte spolehlivého dodavatele pro své produkty? Kontaktujte nás a přijeďte se za námi podívat.